Angelcare AC027 Monitor pohybu

DO ČR JIŽ  NEDOVÁŽÍME, ZBOŽÍ NENÍ V PRODEJI
www.angelcarebaby.com/uk_en/monitoring

Systém sleduje pohyb, zatímco dítě odpočívá. Naše Snímací podložka pro detekci pohybu technologií SensAsure™ je navržena tak, aby byla umístěna pod matraci dítěte, kde snímá jemné pohyby během spánku dítěte

 Kód: 

600272

 EAN: 

0666594204288

POPIS     DETAIL     TECHNICKÁ DATA

 

AC027 je perfektním doplňkem pro rodiče, kteří již vlastní monitor pohybu Angelcare.  AC027 dokonale doplní původní monitor přidáním sledování pohybu na druhé matraci. Je to zvláště užitečné, pokud potřebujete monitorovat dvojčata, nebo 2 malé děti ve stejné místnosti.

Vlastníte již jinou značku chůvičky, ale chcete přidat sledování pohybu pro větší klid, když je tu nové miminko? AC027 je perfektní, protože sleduje nejmenší pohyby a bude fungovat se všemi ostatními značkami audio chůviček.

Angelcare AC027 Monitor pohybu

Bezdrátová podložka snímač pohybu s technologií SensAsure™
Menší Snímací podložka SensAsure™ od Angelcare, vybavena výkonnou technologií detekce pohybu, monitoruje všechny nejmenší pohyby a aktivitu vašeho dítěte. Senzorová podložka je vysoce citlivý pohybový senzor, který detekuje posuny po celé ploše matrace, aniž by to dítě omezovalo.

ange_web_2000x2000_mini_sp_int_blanc_m2_

Bezkontaktní monitoring a snadná jednorázová instalace
Náš nový pohybový senzor, Snímací podložka, je navržena tak, aby zůstala pod matrací. Takže je to jednoduchá, jednorázová instalace, která vám přinese klid.

Náš Movement Monitor pohybu doplní jakýkoli systém
Pokud již máte dětskou chůvu, ale chcete další klid, AC027 je perfektním doplňkem vašeho stávajícího monitorovacího systému.

Senzor pohybu

 
SensorPad.PNG
  • Bezdrátový snímací senzor pohybu SensAsure™  rozměru 16x16 cm

  • Nastavitelná citlivost snímače pohybu

  • Bez kontaktu s dítětem

  • Alarm vybité baterie 

Rodičovská jednotka

ParentUnit.PNG

nepoužívá se

Dětská jednotka

Cam.PNG
  • Bateriové napájení

 
Angelcare AC027 Monitor pohybu

Návod k obsluze